# #
info@edacdisticaret.com +90 (212) 466 45 54

Hakkımızda

EDAC kurulduğundan günümüze kadar iş tecrübesini geliştirerek müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yaşam kalitelerini arttırmak için, ürünlerini ekonomik ve üst düzey kalitede üretip sunarak beklentilerinin üzerine çıkmak, en önemli hedefi olmuştur.

EDAC bugün kendi markalarını  ve bayiliğini yaptığı ürünlerini, Türkiye genelinde tüm Eczanelere,Ulusal ve Yerel marketlere,İlaç depolarına,Itriyat Depolarına, Zincir Parfümerine satış ve dağıtımını yapmaktadır.

Firmamızın hedefi, çalışma prensiplerinden taviz vermeden, sektörde kalite anlayışı ile öne çıkmak, gerek Türkiye'de, gerekse yurt dışında tanınan ve saygı duyulan, Türkiye ekonomisine katkıda bulunan, gelecek kuşaklara gururla aktarabileceğimiz bir değer yaratmaktır.

Hareket noktası Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti olan EDAC kurumsallaşma sürecinde bir şirket olup, kaliteli yaşamın büyük önem kazandığı günümüzde, kurulduğundan bu güne kadar bilgi birikim ve tecrübesinin ışığında üstün hizmet anlayışı dinamik kadrosuyla hayata geçirmeye devam etmektedir.

EDAC olarak siz değerli müşterilerimiz Web sitemiz üzerindne bizle temansa geçebilir, firmamız ve ürünlerimiz ile ilgili her türlü yorum ve eleştirilerinizi bize, iletişim bölümündeki formu doldurup ya da info@edacdisticaret.com adresinden iletebilirsiniz.